HAKKIMIZDA

Firmamız 1984 yılından bu yana endüstriyel klima imalatı, yedek parça ve servis hizmetleri konularında faaliyetlerini sürdürmektedir. Endüstriyel alan için ürettiğimiz Pano Klimalarımız tekstil sanayisinde kullanılmakta olan çeşitli makinalarda, asansör sektöründe, çeşitli amaçlar için üretilmiş motor kontrol ünitelerinde, ilaç sanayisinde, otomotiv sanayisinde, çeşitli CNC tezgahlarında, gıda işletmelerinde, beyaz eşya üretiminde faaliyet gösteren fabrikalarda ve ayrıca otomasyon panolarının soğutma uygulamalarında kullanma amaçlı tasarlanmış olup tamamiyle kendi dizaynımızdır.

Klima tasarım ve üretiminde kullanmış olduğumuz malzemeler sektörün en önde gelen markalarından seçilmektedir. Ayrıca tasarım ve üretimlerimizde, ortam içi ısı kontrolünün yanı sıra harici ve dahili nem ve toz problemlerinin giderilmesi de göz önünde tutulmuştur.

27 yılı aşkın tecrübemiz ve yukarıda da bahsettiğimiz gibi 1984 yılından bu yana süre gelen faaliyetlerimizde “Müşteri Memnuniyeti” birinci prensibimiz olmuş olup müşterilerimizden gelen talepler üzerine yeni ve değişik çözümlerde üretmeye açık bir kuruluş olduğumuzu ifade etmek isteriz.

error: Yasal Uyarı ! Telif Hakkına Tabidir.